Korçë/ Plagosi gruan, Aleko Myrtollari i penduar para gjykatës: Unë punoja jashtë shtetit, ajo shpenzonte paratë e mia e varte florinjtë në qafë

8 Qershor, 14:35 | Përditesimi i fundit: 2023-06-08 15:29:46

Aleko Myrtollari, i cili plagosi me thikë gruan, ka dalë sot para gjykatës. Ai ka shprehur pendesë për ngjarjen, ndërsa është shprehur se gruaja i kishte lënë fëmijët pa shkollë dhe se shpenzonte paratë e tij të cilat i kishte fituar në emigrim

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha