Kosovë, dështon krijimi i qeverisë së re

26 Dhjetor 2019, 14:38

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha