Krenari dhe pengje, Italia ‘ringjallet’ në Ligën e Kombeve, fiton grupin A3! Barazim i ‘çmendur ‘ në Angli-Gjermani

27 Shtator, 10:49

Italia nuk do të jetë në Botërorin e Katarit por është ringjallur në Ligën e Kombeve. “Të kaltrit” mundën 2-0 Hungarinë dhe e mbyllën të parët grupin 3 në Ligën A. Barazim spektakolar në Angli-Gjermani me “tre luanët” që zbresin në Ligën B.

Kategori të tjera