'Krenari të protestosh për lirimin e Sali Berishës', Gjekmarkaj në 'Frontline Interview': Kërkojmë qeveri teknike! Çollaku besoi tek simbolet e PD-së

25 Qershor, 19:35

Partia Demokratike njoftoi ditën e djeshme se në datën 11 korrik do të mbajë protestën kombëtare. Tashmë me vulën dhe logon në dorë, forca më e madhe e opozitës do të kërkojë përpara kryeministrisë lirimin e Sali Berishës nga arresti shtëpiak.