Kreu i Antikorrupsionit për Report Tv: Do publikojmë skemën e manipulimit me pronat! Kryebashkiakët janë kapur me shkelje, kemi çuar 21 raste në SPAK

13 Maj, 14:05 | Përditesimi i fundit: 2022-05-13 17:12:03

Kreu i Njësisë Antikorrupsion, Gjergj Prabibaj ka dhënë intervistë për Report Tv duke folur për shkeljet në Hipoteka, mungesën e faqeve pasi janë grisur dhe paralajmërimet e kryeministrit Edi Rama për kryebashkiakët, të cilët do të vendosen në sitën e SPAK.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha