Kreu i PD në Elbasan akuzon kryebashkiakun dhe deputetët socialistë: Asnjë ceremoni zyrtare për 28 nëntorin, e kanë kompleks nga regjimi totalitar

29 Nëntor 2022, 12:02

Kryetari i partisë Demokratike në Elbasan, Blendi Himçi në një deklaratë për mediat ka akuzuar kryetarin e bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja  për mungesën e një ceremonie zyrtare për festën e 28 nëntorit.

Kategori të tjera