Krijoi agjensinë e parë të modelingut në Shqipëri, Greiss Petroviç rrëfen rrugëtimin e saj në biznes dhe ambiciet e rradhës.

14 Tetor, 10:58

Krijoi agjensinë e parë të modelingut në Shqipëri, Greiss Petroviç në një intervistë për emisionin 'Rreze Dielli' rrëfen rrugëtimin e saj në biznes dhe ambiciet e rradhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha