‘Kryetrafikanti Kokëdhima’, Gjonaj akuza të forta: Ai dhe FSHF më kanë vendosur në trysni për 12 muaj

9 Maj, 14:32

Gjona Gjonaj e ka cilësuar Kokëdhimën si kryetrafikantin e Kategorisë së Parë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha