"Ku po shkon bota", artistë nga 70 shtete të botës vijnë në Tiranë me mesazhe rrëqethëse

24 Nëntor 2022, 12:23

Në një intervistë në emisionin ”Rreze Dielli” ishte e ftuar Flora Nikolla, drejtuese  e “Albanian Exellence”, e cila tregoi më tepër për bienalen e dytë të karikaturave, ku artistë nga 70 vende të botës vijnë në Tiranë me karikatura dhe mesazhe.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha