‘Kukës Arena’ emri i stadiumit të ri, Gjici: Gati për 3 javë, po kërkojmë sponsor gjeneral nga Dubai

27 Nëntor 2021, 16:44

Duhen edhe 2-3 javë që stadiumi i ri në Kukës të jetë i përfunduar duke bërë kështu një shtëpi dinjitoze për skuadrën e Kukësit. Ndërsa pritet shtrimi i tapetit të fushës dhe disa rregullime të tjera, kryetari i Bashkisë Kukës, Safet Gjici ka bërë të ditur ndryshimin e emrit të këtij stadiumi, ku nga “ Zeqir Ymeri” do të quhet “Kukës Arena”. Ndërsa tribunat e saj do të mbajnë emrat e futbollistëve që kanë bërë historinë në futbollin e qytetit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha