Kumbaro në Report Tv: Nesër hapen aplikimet për zonat e plazhit, në 1 maj nis sezoni! Po studiojmë ‘Lumin Vjosa’ për ta shpallur Park Kombëtar

27 Janar, 20:26 | Përditesimi i fundit: 2022-01-27 22:26:53

Nga dita e nesërme do të hapen aplikimet për të gjitha ato subjekte që duan të menaxhojnë stacionet e plazheve për sezonin e ri turistik 2022. Lajmi u bë me dije nga ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro për Report Tv, ku theksoi se aplikimi do të zgjasë një muaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha