Kupa e Shqipërisë/ Të enjten 6 sfida për ndeshjet e kthimit në 1/8! Kukësi, Dinamo dhe Egnatia rrezikojnë kualifikimin

1 Shkurt, 15:26

Kukësi, Dinamo dhe Egnatia janë skuadrat që të enjten do luftojnë për t’u kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Shqipërisë. Ndërkohë Tirana dhe Partizani janë me një këmbë në këtë tur pasi ndeshjet e para ndaj kundërshtarëve respektivë i kanë fituar me rezultate të thella.

Kategori të tjera