Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia dhe Dinamo mposhten nga 'modestët'! Tirana, Partizani dhe Teuta mbyllin llogaritë që në ndeshjen e parë

22 Shtator, 19:00 | Përditesimi i fundit: 2021-09-22 19:54:34

Vllaznia dhe Dinamo janë dy skuadrat e Superligës që kanë befasuar në fazën e 1/16 të Kupës së Shqipërisë duke u mposhtur nga kundërshtarë modest. Ndërkohë Teuta, Partizani, Tirana dhe Skënderbeu kanë bindur duke fituar thellë dhe duke siguruar pothuajse që në ndeshjen e parë kualifikimin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha