Kuvendi/ Berisha ‘non grata’ nga SHBA, kreu i SPAK: Sapo të kemi në dispozicion një material do nisim hetimet! Balla: Koha kur njerëzit e drejtësisë emëroheshin nga politika ka përfunduar

14 Qershor, 15:40

Kuvendi ka zhvilluar ditën e sotme seancën plenare, ku në rendin e ditës u diskutuan 13 çështje. Gjatë seancës së sotme drejtuesit e SPAK, Prokurorisë së Përgjithshëm, KLP dhe KLGJ paraqitën raportet për vitin 2020 në lidhje me punën e këtyre institucioneve si dhe krahasimin me vitin 2019

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha