"Lajmet e rreme, çfarë bëjnë personazhet VIP për ti përgënjeshtruar"? (12 prill 2023)

12 Prill, 20:06 | Përditesimi i fundit: 2023-04-12 20:06:59

Të gjithë e nisim ditën me kureshtjen dhe dëshirën për t’u informuar. Por sa vërtetësi ka në ato që dëgjojmë dhe lexojmë. Jemi gjatë gjithë kohës me telefon në dorë duke shfletuar në rrjete sociale dhe duke u përballur me lajme e tituj nga më të ndryshmet. A duhet t’i besojmë? Si të dallojmë një lajm të rremë nga një të vërtetë? Sot në “Esencë’ në një bisedë me shkrimatrin Albatros Rexhaj me blogeren dhe ish-banoren e Big Brother Fjorentina Halili,psikologen Eris Dhamo dhe arkitekten Egla Harxhi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha