Legalizimi i basteve online, Shyti: FSHF heshti kur u mbyllën, nuk kërkohet hapja në media! Kërkojnë të duken të mirë

24 Qershor, 14:05 | Përditesimi i fundit: 2022-06-24 16:28:02

Artan Shyti kritikon mënyrën sesi FSHF ka kërkuar hapjen e basteve, por ai është dakord që lëgalizimi online të bëhet me qëllim që të përfiojë sporti dhe shteti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha