Legalizimi i kanabisit mjekësor, Shehu: Legalizon krimin, degradon shoqërinë! Eksperti: Do shitet në farmacitë jashtë, jo në rrugë apo dyqanet shqiptare! Ja një prej sëmundjeve që kuron

25 Janar, 19:45

A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore? Kjo pyetje, e cila është hedhur për diskutim edhe në formularin e Këshillimit Kombëtar, e ka ndarë në 2 kampe "pro" dhe "kundër"  opinionin publik.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha