Lëkura e bananes dhe niseshtja misrit do t'ju bëjnë të dukeni si një vajzë 16-vjeçare me këtë maskë

25 Janar, 13:52

Blogerja Erdona Bjeshkaj në rubrikën “Bëje vet’’ në Rreze Dielli, këtë javë solli si sugjerim një maskë me banane dhe niseshte misri për një fytyrë rinore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha