Lindi në kasolle në internim, iu mohua shkollimi por sot është shembull suksesi, historia frymëzuese e Bilal Kolës

24 Nëntor, 12:33 | Përditesimi i fundit: 2022-11-24 13:24:27

Bilal Kola I ftuar në ‘Rreze Dielli” për të treguar më tepër për librin e tij "12 mentalitete për të përmirësuar në mënyrë radikale cilësinë e jetës" ,një udhërrëfyes jetësor. Ndër të tjera u ndal edhe tek historia e tij frymëzuese, se si u lind në një kasolle në internim, iu mohua e drejta e shkollimit dhe më pas bursa për në Londër.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha