“Liqeni i lepurit” destinacioni i fshehur i Tiranës

11 Qershor, 11:04

Nëse dëshironi që ta kaloni fundjavën në Tiranë dhe ene jeni në dilemë për destinacionn që duhet të zgjidhni. Ne ju sygjerojmë “ Liqenin e Lepurit’” një destinacion në afërsi të Tiranës, ku mund të kaloni një ditë të bukur në natyrë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha