‘Lojtarët janë të shkatërruar emocionalisht’, Cikalleshi për ndeshjet e Kombëtares

26 Shtator, 17:09

Trajneri i kombëtares Edy Reja dhe futbollisti Sokol Cikalleshi në konferencë për shtyp para ndeshjes së fundit në grupin e Ligës së Kombeve kundër Islandës.

Kategori të tjera