Lufta/ Lirohen të gjallë katër pengje izraelite në Gaza! Mes tyre dhe Noa, vajza simbol e rrëmbimeve të 7 tetorit

8 Qershor, 13:48 | Përditesimi i fundit: 2024-06-08 13:52:15

Ushtria izraelite ka deklaruar se është arritur të shpëtohen 4 pengje izraelit në Nuseirat.