Lufta në Rripin e Gazës/ Media: Izraeli intensifikon bombardimet dhe sulmet ajrore në Rafah

23 Qershor, 08:25 | Përditesimi i fundit: 2024-06-23 13:27:21

Forcat izraelite po intensifikojnë sulmet ajrore dhe bombardimet me artileri në qytetin jugor të Rafahut