Lufta në Ukrainë/ Hapen korridore të reja për kalime të sigurta, 5 anije të huaja largohen nga Mariupoli

25 Maj, 15:35

Tre muaj pas fillimit të luftës, rusët po përgatiten të rifillojnë ofensivën në zonën Vasylivka në Zaporizhzhia, ndërsa në lindje vazhdojnë bombardimet pa ndërprerje në Donetsk dhe Slobozhansk.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha