Lufta në Ukrainë/ Kollçaku: Ushtria ruse ka dështuar në të gjitha komponentët! NATO tregoi se ishte e bashkuar

30 Janar, 21:50

Duke analizuar zhvillimet e fundit të asaj që po ndodh mes Ukrainës dhe Rusisë, u shpreh se nga pikëpamja ushtarake, Rusia ka dështuar në të gjithë komponentët e saj, të aseteve logjistike si dhe teknike

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha