Lufta në Ukrainë, rrjedhjet e mëdha të gazi në Nord Stream 1 dhe 2, evropianët: Sulm terrorist rus! SHBA po përgatit një dërgesë të re armësh

28 Shtator, 15:06

Shtetet e Bashkuara po përgatisin një paketë të re armësh prej 1.1 miliardë dollarësh për Ukrainën në pritje të njoftimit të Rusisë për aneksimin e territoreve ukrainase

Kategori të tjera