'Lufta' për kreun e PD/ Agalliu: Berisha e di që s'vjen në pushtet dhe do grup armiqësor të jusitifkojë humbjet! Burimi: Militantët e tij mund të futen në garë, Basha s'fiton

9 Qershor 2023, 18:56

Deputeti demokrat Arbi Agalliu pretendon se përçarja e PD vjen prej Sali Berishës i cili nuk e kap dot pushtetin dhe kërkon grup armiqësor që të justifikojë disfatat e tij. Në një intervistë për Report Tv në ‘Studio Live’ me gazetarin Arbër Hitaj duke thënë se PD nuk e ka më luksin të humbë kohë me eksperimente.