Lufta/ Putin urdhëron Ministrin e mbrojtjes ruse: Ndaloni kundërsulmin e Ukrainës deri në tetor! Rusia bombardon qytetin e Ukrainës, Odessa, 1 e plagosur

25 Shtator, 16:49

Rusia ka kryer një sulm të ri ndaj Ukrainës në rajonin e Odessa me 19 dronë dhe 14 raketa, duke shkaktuar dëme në infrastrukturën portuale, ku mbeti e plagosur edhe një grua