Lufta/Moska shpall krijimin e bazave të reja ushtarake! Zelensky: Faza më e përgjakshme e luftës ka filluar!

20 Maj, 15:32

Zëvendëskomandanti dhe zëdhënësi i Regjimentit Azov, Svyoatoslav Palmar (Kalina) mohon të jetë dorëzuar, por sipas mediave ruse ai u largua nga fabrika e çelikut në Mariupol mbrëmë. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha