Lulet dhe bimët e veçanta shqiptare

6 Maj, 14:14

Në shqipëri ka shumë lule dhe bimë të cilat janë tepër të veçanta. Ato rritën vetëm në disa zona të caktuara. Inxhinieri I pyjeve Abdulla Diku në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli” shpjegoi se cilat janë lulet e veçanta dhe të rralla që nuk rriten në vende të tjera si tulipani dhe shafrani shqiptar:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha