Luli Basho e Albtours: si më njeh Durrësi dhe klientët që udhëtojnë prej 25 vitesh!

28 Tetor 2021, 12:29 | Përditesimi i fundit: 2021-10-28 12:30:05

Në një intervistë në emisionin 'Rreze Dielli' Luli Basho sipërmarrëse tregon sfidat e një gruaje në biznes. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha