Mal i ZI / “Nuk do të ketë Ballkan të Hapur dhe botë serbe”/ Qytetarët në protest, cili është qëllimi i tyre flet gazetari Kallaba

1 Dhjetor 2022, 18:32 | Përditesimi i fundit: 2022-12-01 18:33:34

Ne protestë morën pjesë mijëra qytetarë të cilët kërkojnë tërheqjen e amendamenteve të Ligjit për presidentin, zhbllokimin e Gjykatës Kushtetuese si edhe mbajtjen e zgjedhjeve parakohshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha