‘Mallkimi’ i 2023 dhe rezultatit 1-1, Bayern-in s’e shpëton as Sane! Gara në Bundesligë me pikëpyetje

29 Janar, 12:54

‘Mallkimi’ i 2023 nuk po thyhet nga Bayern Munich. Skuadra bavareze është ndalur sërish 1-1 në kampionat, por këtë herë kundër Frankfurt.

Kategori të tjera