Martini dhe Cungu ishin favorit, Plori: Përse zgjodhëm Memellin trajner? Është i ri dhe entuziast

7 Qershor, 13:11

Përkundër pritshmërive Migen Memelli është emëruar trajner i Vllaznisë. Në prezantimin para mediave 43-vjeçari ka deklaruar se është një punë me shumë përgjegjësi, por do mundohet të formojë një ekip sa më konkurues. Sakaq Ndriçim Shtubina do jetë ndihmësi i Memellit dhe zv/trajneri i Vllaznisë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha