Masakra e 2 prillit '91, Beqiri: Azem Hajdari ishte agjent i sigurimit të shtetit

2 Prill, 22:34

Avokati Idajet Beqiri në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv duke folur për masakrën e 2 prillit 1991, ku u vranë 4 protestues dhe rolin e Azem Hajdarit. Sipas Beqiri, Hajdari ka qenë ishte agjent i sigurimit të shtetit’