Maskë natyrale zëvendëson lifting, zhdukni rrudhat me përbërës që i keni në shtëpi

3 Shkurt, 13:20

 

Erdona Bjeshkaj në rubrikën “Bëje Vetë” sugjeroi një maskë me vetëm 3 përberës që të gjithë i kemi në shtëpi. Maska anti-moshë forcon lëkurën duke i dhënë elasticitet si dhe lufton shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave në fytyrë dhe dekolte Maskë kundër plakjes: 1 karotë 1 patate 1 lç pluhur xhelatine

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha