Matcha/ Më e shëndetshme se kafeja?

30 Qershor, 11:15

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli” folëm për çajin e Matcha, me shumë benefite të mira dhe të shëndetshme për organizmin.  Nutricionistja Anna Kryemadhi, nutricionistja ruse që jeton prej 10 vitesh në Shqipëri tregoi më tepër për këtë përbërës magjik për organizmin tonë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha