Debate në Komisionin Hetimor për 25 prillin, PS del 2 herë nga mbledhja por PD vijon pa mazhorancën! Kuvendi i heq sinjalin: Nuk keni kuorum

27 Tetor, 11:28 | Përditesimi i fundit: 2021-10-27 15:06:43

Edhe këtë herë e treta nuk ishte e vërteta! Edhe pse e nisën me diskutime me tona të qeta apo me premtime të ndërsjellta për respektim etike dhe morali sërish ndarja e madhe për një rend dite e prishi edhe mbledhjen e tretë të Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha