Mbretëria e Bashkuar në përballje 'Pingdemic', vendos si kusht testimin e përditshëm të punëtorëve për të shmangur vetë-karantinimin

23 Korrik, 14:08

Në një kohë që qeveria britanike po mundohet të parandalojë problemet e furnizimit me ushqim, është marrë vendimi që punonjësit e depove të supermarketeve dhe prodhuesit e ushqimit do të përjashtohen nga rregullat e karantinimit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha