Mbyllet edicioni i 5 i 'Albania Guitar festival', kitaristi spanjoll: Hera parë këtu, jam i impresionuar! Drejtori Bizhga: Edicioni i suksesshëm, promovim vendit

11 Korrik, 13:40

Është mbyll mbrëmjen e djeshme në Korçë edicioni i pestë i "Albania Guitar Festival", që i dedikohet instrumentit të kitarës. Në këtë festival këtë vit mori pjesë një kitarist spanjoll i cili u shpreh i impresionuar nga Korça si dhe u promovuan shumë trashëgimi kulturore.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha