Mbyllet java e 19/ Partizani s'përfiton nga humbja e Tiranës, Erzeni mposht dhe parakalon Vllazninë në renditje! Kastrioti i fundit

31 Janar, 11:06

Partizani ke hedhur në erë mundësinë për të rikuperuar pikë ndaj Tiranës kryesuese pasi edhe njëherë është ndalur në kryeqytet, duke barazuar 1-1 me Egnatian. Sakaq surprizë në javën e 19 ka rezultuar Erzeni që fitoi kundër Vllaznisë dhe për rrjedhojë u mori vendin e tretë shkodranëve në renditje.

Kategori të tjera