‘McGoningal’, Gështenja: SPAK të nisë hetimet për Ramën! Pëllumbi: Opozita kërkon ta përdorë si kauzë për zgjedhjet e 14-majit

6 Shkurt, 19:03

Deputeti i Partisë Demokratike, thotë se kreu i qeverisë është përfshirë në një aferë korruptive e shton se kreu i qeverisë duhet të ishte i pranishëm në Kuvend për të zhvilluar interpelancë me opozitën. Sipas Gështenjës, Rama duhet të kishte dhënë dorëheqjen dhe SPAK duhet të nisë hetimin penale

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha