Me kaçurrela të zeza dhe një buzëqeshje të ëmbël, e reja nga Kukësi tërheq vëmendjen në internet për ngjashmërinë me Vjosa Osmanin

30 Korrik, 11:32

Me kaçurrela, vetulla të harkuara dhe një buzëqeshje të ëmbël, e reja nga Kukësi ka marrë vëmendjen e ndjekësve në “TikTok” pasi është komentuar për një ngjashmëri me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha