Me lule dhe një kornizë, Biden emocionon zv. presidenten Harris në zyrë për ditëlindje

21 Tetor, 10:04

Me lule në duar dhe një kornizë të veçantë, presidenti i SHBA Joe Biden surprizoj për ditën e saj të lindjes, zv.presidenten Kamala Harris në zyrë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha