Me shpejtësi skëterrë, momenti kur aksidentohet për vdekje 'Xubi i Yzberishtit'

12 Maj, 18:22 | Përditesimi i fundit: 2021-05-12 20:05:30

Report Tv ka siguruar pamjet e momentit të aksidentimit të Fatmir Avdillarit i njohur si “Xubi i Yzberishtit”, si pasoëj e të cilit gjeti vdekjen.

Në pamje shihet se një makinë tip “Toyota Yaris” nga korsia e mesit dhe e pa pozicionuar mirë në rrugë kthehet majtas dhe brenda sekondit, duke mos hapur sinjal ndërkohë që pas saj me një shpejtësi të skëterrë vjen motori me të cilin udhëtonte Fatmir Avdillari.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha