Më shumë se 200 të vdekur në Indi dhe Nepal nga përmbytjet dhe reshjet që nuk janë parë prej vitesh

22 Tetor, 17:33

Numri i të vdekurve nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e tokës në Nepal u rrit në 104 individë ditën e sotme pasi 27 vdekje të tjera u raportuan që nga mbrëmja e së mërkurës. Lajmin e ka dhënë sot zyrtarisht një zëdhënës i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Nepalit.

Duke i shtuar ato në Indi shkojnë të paktën 201 vdekje të raportuara gjithsej nga përmbytjet e shkaktuara nga reshjet që nuk janë parë në vite.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha