'Me Skënderbeun s'kemi fituar dy ndeshjet e fundit', Belica: Nuk jemi aty ku duam, por në fund do luftojmë për titullin

1 Dhjetor 2021, 13:57

Pas fitores me Teutën Partizanin e pret një ndeshje e fortë kundër Skënderbeut sipas futbollistit të të kuqve Egzon Belica. Mbrojtësi, pavarësisht vështirësive të fazës së parë, thotë se skuadra e ka mundësinë për të rikuperuar dhe luftuar për titullin.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha