Me test anti-Covid-i, letërnjoftim dhe të monitoruar me kamer! Lista me dokumentet që duhet të ketë një tifoz për të hyrë në stadiumet e 'Euro 2020'

12 Qershor, 07:36

Europiani rikthen edhe tifozët në stadium, por për të aksesuar impiantet sportive do duhen një sërë dokumentesh që gjithsekush nga mbështetësit do duhet të ketë me vete.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha