Mekaniku i apasionuar pas Vespa-ve ndan koleksionin e tij me 17 motoçikletat : Janë dashuria ime e parë! Më e vjetra është e vitit 1954

3 Qershor, 12:48 | Përditesimi i fundit: 2023-06-03 13:33:21

Kur pasioni është i madh, guximi kalon çdo limit. Këtë do na e vërtetojë Sokol Murataj mekaniku që ka sakrifikuar shumë për dashurinë e parë, motocikletat Vespa dhe sot ka në koleksion 17 të tilla.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha