Meksikania rrëfen historinë e dashurisë me djalin shqiptar: ja përse vendosa të jetoj këtu

12 Korrik, 13:05

Ajo është meksikane ndërsa ai shqiptar, historia e tyre e dashurisë nisi në Kubë për të vazhduar më pas në Shqipëri. Juliethi Basa tregoi në emisionin “Rreze Dielli” se si dashuria për një djalë shqiptar bëri që të braktiste vendin  e saj meksikën dhe të zhvendosej në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha